Jak se (ne)cvičilo za korona krize a jak se bude cvičit

13.08.2020

Hostivická ASPV (Asociace sport po všechny) sdružuje oddíly cvičení rodičů dětí, cvičení předškolních dětí Hopík, gymnastický oddíl TeamGym, Florbal pro mladší i starší žáky a oddíl zdravotního cvičení. Svou činnost přerušila 12. 3. 2020 s vyhlášením nouzového stavu, a cvičení se nám již do začátku prázdnin nepodařilo obnovit. Nemohli jsme tak uspořádat Letní Hostivické Olympijské Hrátky ani okresní kolo atletických závodů Nebojte se atletiky. Poděkování patří všem, kteří ASPV v této zvláštní době podpořili.

Víkend s Hopíkem , který se měl konat v květnu v blízkosti hradu Pecka, se mj. díky pochopení ze strany ubytovatelů podařilo přesunout na nový zářijový termín (18. 9. - 20. 9. 2020). Už se na všechny bez rozdílu věku těšíme a doufáme, že vše vyjde tak jak má.

Jediným oddílem, který obnovil své tréninky v předstihu, je TeamGym, který měl od 17. srpna ve škole své týdenní soustředění. Ostatní oddíly plánují zahájit další sezonu plnou sportovních aktivit až se začátkem nového školního roku, tedy od 2. září - samozřejmě pokud nás nepotkají další omezení, která by zahájení cvičení odsunula na pozdější termín. Bližší informace o termínech cvičení jednotlivých oddílů i plánovaných akcích najdete na stránkách hostivické TJ https://www.tjhostivice.cz/aspv/ 

Pokud máte zájem o naši nejbližší akci výlet vlakem do moravské metropole, ASPV vás zve na výlet BRNO 2020

Všechny staré i nové cvičence rádi uvítáme v dalším školním roce, těšíme se na brzkou shledanou!

Vaši cvičitelé ASPV
TJ Hostivice, z.s