Novinky

Stalo se již téměř tradicí, že s nástupem podzimu se v hostivické sokolovně setkává nejstarší a nejmladší generace našich spoluobčanů, a to při příležitosti konání sportovně-společenského odpoledne, které se letos uskutečnilo již pošesté. Akci pořádá TJ Hostivice, oddíl zdravotního cvičení.

14.5.2023 se konaly závody Otevřené atletické závody. Běhat, skákat a házet dorazilo 43 dětí z okresu Praha-západ. Děti byly nadšené z dosažených úspěchů a odměn. A my se radovali, že se zase tato akce povedla. Akci podpořilo Město Hostivice, děkujeme.
Přijďte příště také.
Pohyb je život :-) Nebojte se atletiky :-)

16. dubna 2023 jsme uspořádali již tradiční sportovní den s názvem DEN S (NE)TRADIČNÍMI SPORTY, kdy si všichni, malí i velcí, mohli vyzkoušet spoustu krásných a zajímavých disciplín.