Oslava 130 let od založení našeho TJ Hostivice

07.05.2022

Zveme vás v sobotu 4. 6. 2022 na oslavu, která bude probíhat v celém městě od rána až do večera. V tento den proběhnou po celém městě velkolepé oslavy, které jsou věnované hned několika významným výročím. Letos totiž Hostivice slaví 130 let od založení TJ Hostivice, 100 let od založení místní sokolovny, a navíc první červnový den slaví svůj svátek také všechny děti.
Velká oslava těchto událostí bude probíhat převážně sportem a níže naleznete kompletní program i mapu.

Zvou vás místní organizace v čele s Tělovýchovnou jednotou Hostivice, MKSH, Centrem drogové prevence Hostivice, skautským oddílem Tomahawk, vodními skauty Přístav Bílá podkova Hostivice, oddílem mladých ochránců přírody Kajky Hostivice, Základní školou Hostivice, házenkářským klubem Lions Hostivice, rodinným centrem RC Zahrátka a Divadelním souborem Hostivice za finanční podpory Městského úřadu Hostivice.