Novinky

Víkend od 17. do 19. 9. 2021 byl ve znamení zábavy, sportu a dovedností, to byl víkend s názvem Hopíci a divotvorná hora.

S velkým zármutkem oznamujeme, že nás 18. 3. 2021 opustila naše letitá členka, trenérka, kamarádka, Mareška,

V příloze je uveden rámcový plán akcí jednotlivých oddílů na rok 2020. Přesné termíny a místa konání budou včas upřesněny na webových stránkách jednotlivých oddílů.

3. ročník Sportovně-společenského odpoledne nejen pro seniory se konal v sobotu 5. října v hostivické sokolovně. Akce byla primárně zaměřena pro naše starší spoluobčany, ale rádi jsme uvítali i ostatní účastníky. Pro sportovní odpoledne bylo připraveno pět disciplín bodovaných a jedna nebodovaná. Soutěžilo se ve třech kategoriích - 50-60 let,...

Dne 31. května 2019 proběhla úspěšně volební Valná hromada TJ. Zápis je uveřejněn na záložce Dokumenty. Valné hromady se účastnilo celkem 41 delegátů z 45 pozvaných. Jednání se účastnili jako hosté starostka a místostarosta města Hostivice.