Novinky

 

V příloze je uveden rámcový plán akcí jednotlivých oddílů na rok 2020. Přesné termíny a místa konání budou včas upřesněny na webových stránkách jednotlivých oddílů.

3. ročník Sportovně-společenského odpoledne nejen pro seniory se konal v sobotu 5. října v hostivické sokolovně. Akce byla primárně zaměřena pro naše starší spoluobčany, ale rádi jsme uvítali i ostatní účastníky. Pro sportovní odpoledne bylo připraveno pět disciplín bodovaných a jedna nebodovaná. Soutěžilo se ve třech kategoriích - 50-60 let,...

Dne 31. května 2019 proběhla úspěšně volební Valná hromada TJ. Zápis je uveřejněn na záložce Dokumenty. Valné hromady se účastnilo celkem 41 delegátů z 45 pozvaných. Jednání se účastnili jako hosté starostka a místostarosta města Hostivice.

Dne 31.května 2019 od 18:30 hodin v sokolovně se bude konat volební Valná hromada TJ Hostivice, z.s. která v souladu se stanovami TJ provede volbu nového výkonného výboru na další 4 leté období.

Od 1.1.2019 se TJ Hostivice, z.s. rozrostla o další oddíl. Jedná se o začínající musher klub, který si v současné době vytváří stabilní členskou základnu. Pravidelně pořádá společné tréninky, letní víkendové soustředění, vzdělávací besedy a semináře, společný dobročinný dogtrek Tlapky na tahu a v neposlední řadě také vlastní canicrossový závod...